Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Oglądane
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Rejestrator analogowy ADC1 Wi-Fi

Nr katalogowy:
REJANALOG-ADC1_WIFI

Rejestrator analogowy ADC1 Wi-Fi

346,00 zł (cena zwiera podatek VAT)

281,30 zł Netto

Szczegóły produktu
Rejestrator sygnałów analogowych ADC1 (moc, napięcie, natężenie prądu) z komunikacją Wi-Fi. Zobacz szczegóły
Wybierz Oprogramowanie:
 • Free
 • Pakiet Premium 1 rok
 • Pakiet Premium Forever

Dostępność: Na zamówienie - realizacja 3-5 dni robocze

Polecane akcesoria
Opis produktu

Rejestrator analogowy ADC1 Wi-Fi

Rejestrator sygnałów analogowych ADC1 to bezprzewodowe urządzenie pozwalające na rejestracje wartości analogowych takich jak moc, napięcie, natężenie prądu i przesyłanie tych wartości bezpośrednio do chmury pomiarowej, na szyfrowane konto klienta. Dzięki urządzeniu możliwy jest stały nadzór nad procesami przemysłowymi lub wartościami mierzonymi w warunkach domowych. Moduł może służyć do pomiaru i nadzoru poziomu wody czystej, deszczówki, materiałów sypkich w zbiornikach (np piasek, zboże), poziomu szamba, ciśnienia, odległości, temperatury oraz wszelkie wartości fizyczne mierzone przez czujniki z wyjściem analogowym. ADC1 odczytuje wartości takiej jak: moc, napięcie, natężenie prądu i przesyłanie tych wartości bezpośrednio do chmury pomiarowej, na szyfrowane konto klienta.

adc1

Dane techniczne

Nazwa Opis
Napięcie zasilania 5-24 VDC (brak zasilacza w zestawie)
Ilośc kanałów pomiarowych  1
Zakres pomiarowy napięcie 0 ~ + 26 VDC
Dokładność napięcie 1%
Zakres pomiarowy moc max. 3 W
Przetwornik A/D 12 bit
Zakres pomiarowy natężenie -3.2 A  ~ + 3.2 A
Dokładność natężenie 1%
Próbkowanie -30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Komunikacja Wi-Fi
Wymiary 100 x 68 x 54 mm
Waga 180g

Przykłady zastosowania

adc1 + czujnik ultradzwiękowy

Przykład zastosowania zestaw Moduł ADC1 + czujnik ultradźwiękowy pozwalający na rejestracje wartości analogowych takich jak poziom materiałów sypkich lub wody.

adc1 + czujnik hydrostatyczny

Przykład zastosowania zestaw Moduł ADC1 + czujnik hydrostatyczny pozwalający na pomiar i rejestracje poziomu paliwa wody itp..

adc1 + czujnik pływakowy

Przykład zastosowania zestaw Moduł ADC1 + czujnik pływakowy liniowy pozwalający na pomiar i rejestracje poziomu paliwa wody itp..


Pakiety

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na jedno urządzenie.

Free

Premium

Premium Forever

0 zł

w cenie urządzenia

79 zł

na rok

139 zł

dożywotnio

100 pomiarów w bazie danych 50 000 pomiarów w bazie danych 50 000 pomiarów w bazie danych
Podgląd online temperatury i wilgotności Podgląd online temperatury i wilgotności Podgląd online temperatury i wilgotności
Alarm górny i dolny dla każdego czujnika Alarm górny i dolny dla każdego czujnika Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
Znaczniki pozycji na mapie Znaczniki pozycji na mapie Znaczniki pozycji na mapie
Wykres historii pomiarów Wykres historii pomiarów Wykres historii pomiarów
Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych
Generowanie raportów Generowanie raportów

Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Jak działa system iPomiar.pl

Za pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą iPomiar.pl możliwe jest generowanie raportów, które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel. Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci Wi-Fi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

iPomiar.pl to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

schemat.jpg
Schemat komunikacji i przesyłania danych urządzeń z rodziny iPomiar

Konto demo.png

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia iPomiar, ale nie jesteś pewien czy serwis sprosta twoim wymaganiom? Pokażemy ci jak wygląda system. Kliknij na link poniżej i sprawdź konto DEMO

IPOMIAR.PL/LOGIN-DEMO

Konto DEMO

Szyfrowanie danych – bezpieczeństwo.png Szyfrowanie danych

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

baplikacje_ico.png Aplikacja na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski. Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.

baner aplikacja.png
Nadzór online.png Nadzór ON-LINE

iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki Wi-Fi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

Tablica gromadząca dane z różnych czujników umożliwia nadzór zbiorczy nad różnymi urządzeniami.

Brej_danych_ico.png Rejestracja danych

Urządzenia iPomiar przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

Raporty.png Raporty

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

ipomiar_tablica4.jpg

Widok ustawień raportów w platformie iPomiar.plbraporty_ico.png Wykresy i tabele z danymi

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

ipomiar_tablica2.jpg

Wykres zapisanych danych pomiarowych.
Dane techniczne
REJANALOG-ADC1_WIFI
Dane techniczne
  Zasilanie:
  5-24 VDC
  Wymiar:
  132x69x51 mm
  Ilość kanałów:
  2 + 1 ( 0~10 VDC)
  Zakres pomiaru napięcia DC:
  0 ~ + 26 VDC
  Waga:
  200g
  Komunikacja:
  GSM/GPRS 900/1800 MHz
  Czas próbkowania:
  30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
  Dokładność napięcie:
  1%
  Zakres pomiarowy moc:
  max. 3 W
  Przetwornik A/D:
  12 bit
  Zakres pomiarowy natężenie:
  -3.2 A ~ + 3.2 A
  Dokładność natężenie:
  1%
Wysyłka
Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

 • Jakość wykonania:
 • Zgodność z opisem:
Opisz produkt przy pomocy krótkich tagów, oddzielonych przecinkami.
Prześlij zdjęcia:
Przeciągnij zdjęcia tutaj lub kliknij aby je wybrać i przesłać.
Z tej samej kategorii
Klienci kupili również

Menu

Strona główna

Menu