Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Oglądane
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Rejestrator temperatury i wilgoci GPRS RTH1

Nr katalogowy:
REJTEMP-RTH1_SOLID_GPRS

Rejestrator temperatury i wilgoci GPRS RTH1

677,00 zł (cena zwiera podatek VAT)

550,41 zł Netto

Szczegóły produktu
Rejestrator temperatury i wilgotności GPRS. Urządzenie wyposażone w czujnik zewnętrzny. Do bezprzewodowego pomiaru i rejestracji temperatury i wilgotności. Termin realizacji 3 dni robocze. Zobacz szczegóły
Wybierz Oprogramowanie:
 • Free
 • Pakiet Premium 1 rok
 • Pakiet Premium Forever
Wybierz Transmisja danych GSM / GPRS:
 • Transmisja danych GSM / GPRS 1 rok
 • Transmisja danych GSM / GPRS 3 lata
Wybierz Certyfikat:
 • Brak
 • Świadectwo wzorcowania PCA (termin realizacji 14-20 dni roboczych)

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Wyślij powiadomienie


Polecane akcesoria
Opis produktu

Rejestrator temperatury i wilgotności GPRS RTH1 

RTH1 to bezprzewodowy cyfrowy miernik/rejestrator wilgotności i temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą GPRS. Urządzenie umożliwia podgląd mierzonych parametrów oraz dostęp do danych na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl. Zaszyfrowane dane pomiarowe są przesyłane na indywidualne konto klienta do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Dzięki innowacyjnemu projektowi urządzenie jest w stanie pracować na zasilaniu bateryjnym do roku czasu co pozwala na bardzo szybką instalacje i bezobsługową eksploatację.

offline.png Tryb offline

Funkcja off-line polega na zapisie pomiarów do wewnętrznej pamięci rejestratora. Funkcja uruchamia się automatycznie w przypadku gdy utracony zostanie zasięg sieci Wi-Fi (awaria routera, zanik zasilania itp.). Po powrocie dostępu do sieci urządzenie automatycznie przesyła dane z pamięci wewnętrznej (pomiary z okresu braku dostępu do sieci) do chmury pomiarowej na konto użytkownika.

Połączenie z internetem yes.png
Brak połączenia z internetem no.png
Zasilanie sieciowe yes.png
Zapis do chmury
dane pomiarowe są przesyłane na serwer.


Zasilanie z zasilacza

stałe źródło zasalania.
Zapis do pamięci wewnętrznej
urządzenie działa w trybie offline.


Zasilanie z zasilacza

stałe źródło zasalania.
Brak zasilania no.png

Zapis do chmury
dane pomiarowe są przesyłane na serwer.


Zasilanie z akumulatora

podwójne zasilanie - do 48 godzin pracy na baterii podtrzymującej.
Zapis do pamięci wewnętrznej
urządzenie działa w trybie offline.


Zasilanie z akumulatora

podwójne zasilanie - do 48 godzin pracy na baterii podtrzymującej.

tab. Działanie funkcji offline i zasilania.

podwojne_zasilanie.png Awaryjne zasilanie

Rejestrator wyposażony jest w dwa źródła zasilania – sieciowe ( zasilacz 230 V/5V ) oraz wydajny akumulator. W przypadku zaniku zasilania sieciowego urządzenie korzysta z wbudowanego akumulatora co pozwala na pracę przez okres kilku dni (w zależności od ustawionego okresu próbkowania).

akumulatorgniazdo rt1 solid.jpg
zdj. Wewnętrzna bateria - gwarantuje zapis danych w przypadku awarii zasilania lub braku komunikacji z GSM.

update.png Zdalne aktualizacje

Funkcja pozwala na zdalne wgrywanie wszelkich aktualizacji oraz podejmowania zdalnych czynności serwisowych. Wymagane jest połączenie urządzenia z Internetem.

ladowarka.png Wbudowana ładowarka do akumulatora

Ładowarka pozwala na automatyczne ładowanie wbudowanego akumulatora lub okresowe ładowanie w przypadku użytkowania urządzenie przy użyciu zasalania akumulatorowego. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowe 230V/5V 1A z złączem POWER-JACK dzięki czemu proces ładowani jest szybki (czas ładowania baterii ok.3 h) i bardzo wygodny.

Dane techniczne

Nazwa Opis
Zasilanie Zasilacz sieciowy 5V (w zestawie)
Akumulator NCR18650B
Zakres pomiarowy temperatury -40°C ~ +80°C
Dokładność temperatura 0.5°C
Zakres pomiarowy wilgotność 0-99% RH
Dokładność wilgotność 3% RH
Próbkowanie -30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięci wewnętrznej do 1000 pomiarów
Komunikacja GPRS
Czas pracy na baterii do kilku dni (zależne od okresu próbkowania)
Wymiary 58 x 83 x 35 mm
Waga 230g
Czujnik Zewnętrzny
Długość przewodu sondy 1m

Pakiety

Każde urządzenia posiada darmowy pakiet Free, który pozwala na zapis 100 pomiarów wstecz. Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja większe ilości danych pomiarowych (do 50000 wpisów). Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na jedno urządzenie.

Free

Premium

Premium Forever

0 zł

w cenie urządzenia

79 zł

na rok

139 zł

dożywotnio

100 pomiarów w bazie danych 50 000 pomiarów w bazie danych 50 000 pomiarów w bazie danych
Podgląd online temperatury i wilgotności Podgląd online temperatury i wilgotności Podgląd online temperatury i wilgotności
Alarm górny i dolny dla każdego czujnika Alarm górny i dolny dla każdego czujnika Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
Znaczniki pozycji na mapie Znaczniki pozycji na mapie Znaczniki pozycji na mapie
Wykres historii pomiarów Wykres historii pomiarów Wykres historii pomiarów
Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych
Generowanie raportów Generowanie raportów

Transmisja danych GSM / GPRS

Rejestratory łączą się z chmura pomiarową za pomocą sieci GSM (wbudowana karta SIM).

Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Jak działa system iPomiar.pl

Za pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą iPomiar.pl możliwe jest generowanie raportów, które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel. Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci Wi-Fi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

iPomiar.pl to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

schemat.jpg
Schemat komunikacji i przesyłania danych urządzeń z rodziny iPomiar

Konto demo.png

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia iPomiar, ale nie jesteś pewien czy serwis sprosta twoim wymaganiom? Pokażemy ci jak wygląda system. Kliknij na link poniżej i sprawdź konto DEMO

HTTPS://IPOMIAR.PL/LOGIN-DEMO

Konto DEMO

Szyfrowanie danych – bezpieczeństwo.png Szyfrowanie danych

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

baplikacje_ico.png Aplikacja na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski. Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.

Nadzór online.png Nadzór ON-LINE

iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki Wi-Fi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

Tablica gromadząca dane z różnych czujników umożliwia nadzór zbiorczy nad różnymi urządzeniami.

Brej_danych_ico.png Rejestracja danych

Urządzenia iPomiar przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

Raporty.png Raporty

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

ipomiar_tablica4.jpg

Widok ustawień raportów w platformie iPomiar.plbraporty_ico.png Wykresy i tabele z danymi

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

ipomiar_tablica2.jpg
Wykres zapisanych danych pomiarowych.


Pobierz aplikację

Dane techniczne
REJTEMP-RTH1_SOLID_GPRS
Dane techniczne
  Zasilanie:
  Bateria: 3,6 V, typ 18650, pojemność 3 400 mAh (wymienna) lub zasilacz
  Zakres pomiaru:
  -40°C ~ +80°C
  Wymiar:
  58 x 83 x 35 mm
  Czujnik:
  Zewnętrzny
  Waga:
  180g
  Pojemność pamięci wewnętrznej:
  Do 50 000 pomiarów
  Komunikacja:
  GPRS
  Czas próbkowania:
  15min; 30min; 1h; 12h; 24h
  Pomiar:
  Temperatura / Wilgotność
Wysyłka
Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

 • Jakość wykonania:
 • Zgodność z opisem:
Opisz produkt przy pomocy krótkich tagów, oddzielonych przecinkami.
Prześlij zdjęcia:
Przeciągnij zdjęcia tutaj lub kliknij aby je wybrać i przesłać.
Z tej samej kategorii

Menu

Strona główna

Menu