Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Oglądane
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Zestaw do rejestrowania temperatury w aptece

Zestaw do rejestrowania temperatury w aptece

1 167,00 zł (cena zwiera podatek VAT)

948,78 zł Netto

Szczegóły produktu
System pozwala na generowanie raportów zgodnych z zaleceniami SANEPIDu.  Zobacz szczegóły

Dostępność: Na zamówienie - realizacja 10-15 dni roboczych

Polecane akcesoria
Opis produktu

Zestaw do rejestrowania i monitorowania temperatury i wilgotności w aptece

Zestaw służy do monitorowania temperatury w lodówce oraz temperatury i wilgotności w pomieszczeniu, w którym przechowywane są produkty wrażliwe na nagłe zmiany warunków (np. szczepionki, lekarstwa). Rejestratory iPomiar umożliwiają ustawienie dolnego i górne progu alarmowego. System po przekroczeniu tych wartości wyśle powiadomieni SMS lub E-mail. Powiadamia także w przypadku awarii, braku łączności (utrata zasilania, brak internetu). System pozwala na automatyczne i ręczne generowanie raportów zgodnych z zaleceniami SANEPIDu. Do zestawu podstawowego można dokupić dowolna ilość urządzeń do rejestracji i nadzorować je z jednego miejsca.

Co wchodzi w skład zestawu?OPŁATA LICENCYJNA

premium_forever.png

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na dwa urządzenia.

REJESTRATORY

7.jpg

Rejestratory dla lodówek i pomieszczeń aptecznych przeznaczone są do rejestrowania temperatury i wilgotności. Dane są bezprzewodowo przesyłane z urządzeń do platformy iPomiar. Mają one zainstalowany akumulator, który zabezpiecza prace przed przerwami w dostawie prądu.

CERTYFIKATY

5.jpg

Certyfikaty wzorcowania są wydany przez zewnętrzne laboratorium akredytowane, dotyczą: rejestratora temperatury, dla temperatury 5 stopni (środek przedziału, w którym powinny przechowywane być szczepionki) rejestratora temperatury i wilgotności, dla temperatury 20 stopni Celsjusza i 40% wilgotności

Jak to działa?

iPomiar.pl to serwis który łączy użytkownika z czujnikiem w dowolnym miejscu na świecie. Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń pomiarowych podłączonych bezpośrednio do internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub telefonu i dedykowanej aplikacji mobilnej.

grafika-nadzor.jpg

Raporty

Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują zgromadzone dane w określonym przez użytkownika przedziale czasu. W dowolnym momencie można wyeksportować raport jako PDF lub CSV. Dodatkowo, system iPomiar pozwala skonfigurować automatyczne raporty, które będą wysyłane z wybraną częstotliwością (np. codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu) do dowolnego odbiorcy e-mail.Raporty zawierają pomiary wykonane przez rejestratory. Dodatkow zawierają informacje o zdarzeniach, takich jak naruszenie progów alarmowych.

5.jpg

Wzorcowanie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rejestratory temperatury i wilgotności w aptekach, monitorujące produkty lecznicze/farmaceutyczne powinny być wzorcowane. W powyższym zestawie otrzymują Państwo certyfikat z wynikiem potwierdzającym poprawność działania rejestratora temperatury RT1 mini w temperaturze 5 °C (punkt będącym środkiem przedziału temperatury, w którym powinny przechowywane być szczepionki) oraz certyfikat wzorcowania rejestratora temperatury i wilgotności RTH1 mini w temperaturze 20°C i wilgotności 40%.

Badania są wykonywane w zewnętrznym laboratorium pomiarowym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji (zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki).

swaidectwo1a.jpg
Dane techniczne
ipomiar_pakiet_apteka
  Zakres pomiaru
  -55°C ~ +125°C / 20-80% RH
  Dokładność pomiaru
  0,5°C / 3% RH
  Komunikacja
  Wi-Fi
  Zasięg
  do 150 m (w otwartej przestrzeni)
  Czas pracy offline
  do 45 dni (próbkowanie co 15 min. temperatura pracy 20°C)
  Wymiar
  58 x 83 x 35 mm
  Pomiar
  Temperatura / Wilgotność
  Czujnik
  Zewnętrzny
  Pojemność pamięci wewnętrznej
  do 5000 pomiarów
  Czas próbkowania
  30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
  Długość przewodów
  1,5m
  Waga
  180g
  Zasilanie
  Zasilacz sieciowy 5V (w zestawie)Akumulator Panasonic NCR18650B
Wysyłka
Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

 • Jakość wykonania:
 • Zgodność z opisem:
Opisz produkt przy pomocy krótkich tagów, oddzielonych przecinkami.
Prześlij zdjęcia:
Przeciągnij zdjęcia tutaj lub kliknij aby je wybrać i przesłać.
Z tej samej kategorii

Menu

Strona główna

Menu

Filtrowanie