Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.
0 Oglądane
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Termipol.pl to serwis informacyjny oraz sklep z automatyką i elektroniką przemysłową przeznaczoną dla profesjonalistów oraz hobbystów automatyków, elektryków i elektroników.

Naszym celem jest pomoc w realizacji projektów naszych klientów po przez wsparciem oraz fachowe doradztwo. Dokładamy najwyższych starań aby produktu oferowane w naszym sklepie odpowiadały zapotrzebowaniu naszych klientów oraz były jak najwyższej jakości.

Wykonujemy czujniki temperatury na wymiar pod konkretne zamówienie i wymagania tak aby sprostać potrzebom naszych klientów!

Oferujemy również wykonanie własnego loga na urządzeniu pomiarowym!

Projektujemy, produkujemy i wdrażamy rozwiązania pomiarowe zgodnie z wymaganiami zamawiającego od małych projektów po duże sieci urządzeń.

System pomiaru oferowany przez nas: temperatura,wilgotność,pozycja,zanieczyszczenia powietrza,poziom cieczy,ciśnienia  i innych parametrów fizycznych.

 

W skład dedykowanego spersonalizowanego systemu wchodzą:

  • Portal systemowy
  • Aplikacja dla urządzeń mobilnych
  • Urządzenia pomiarowe ,rejestrujące
  • Wsparcie po wykonaniu zamówienia

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym kanałem w serwisie YouTube gdzie znajdują się filmy instruktażowe które pomogą w fachowej kontroli temperatury oraz w innych projektach z zakresu automatyki przemysłowej i w projektach domowych.

Menu

Strona główna

Menu