iPomiar.pl

 

 

 

iPomiar.pl to system, który łączy użytkownika z urządzeniem pomiarowym. Czujniki zbierają dane, które następnie są przesyłane  do serwisu. Masz do nich stały i bezpośredni dostęp z poziomu wygodnej aplikacji lub strony internetowej.

Czujniki iPomiar.pl to monitorowanie różnych wartości m.in. temperatury, wilgotności, poziomu wody czy jakości powietrza.

System może obsługiwać do 250 urządzeń jednocześnie, co pozwala na monitorowanie wybranych wartości w kilku miejscach. Rozwiązanie to jest wykorzystywane do łatwej kontroli systemów przemysłowych.

iPomiar.pl pozwala na ustalenie progów alarmowych - niskiego i wysokiego. Po ich przekroczeniu np. przy zbyt niskiej temperaturze system wysyła alarm w postaci powiadomienia w aplikacji, SMS lub wiadomości e-mail. Dane przekroczenia progów widoczne są również na wykresach pomiarowych w aplikacji i na stronie internetowej, a w razie konieczności jest możliwość wygenerowania raportu zawierającego wszystkie pomiary.

 

 

System iPomiar.pl ma szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym i chemicznym,  w aptekach i placówkach ochrony zdrowia, w magazynach i halach przemysłowych, w szklarniach i w muzeach. Sprawdzi się również w w przemyśle rolniczym oraz w pomieszczeniach inwentarskich.

iPomiar.pl możesz również wykorzystać w swoich mniejszych przydomowych projektach. Kontrolowanie poziomu szamba, poziomu wody w zbiorniku czy temperatury w szklarni ułatwi wiele podstawowych codziennych czynności w gospodarstwie domowym.

 

 

 

Z czego składa się system iPomiar.pl?

Serwis iPomiar.pl to system, do którego trafiają dane pomiarowe z urządzeń rejestrujących. To miejsce, gdzie możesz zarządzać każdym urządzeniem (możesz dodać nawet do 250 urządzeń). Masz bezpośredni wgląd do zebranych danych z poziomu wygodnej darmowej aplikacji lub strony internetowej. Dane pomiarowe są zapisywane i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

W każdym urządzeniu możesz ustawić dolny i górny próg przekroczenia (np. zbyt niski poziom wody). System wysyła alarm w postaci powiadomienia w aplikacji, wiadomości SMS lub e-mail. Każde przekroczenie alarmowe jest zapisywane i przedstawione w formie wygodnego wykresu.

System iPomiar.pl pozwala na generowanie raportów pomiarów, gdzie widoczna jest ilość oraz czas trwania przekroczeń alarmowych. Funkcja ta jest przydatna przy monitorowaniu temperatury w lodówce z lekami lub podczas przechowywania wrażliwych produktów.

 

 

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

 

 

Mapowanie temperatury

 

Urządzenia iPomiar.pl pozwalają na stworzenie mapy pomiarowej. Pomoże Ci to monitorować temperaturę na hali produkcyjnej, magazynie lub w innych pomieszczeniach produkcyjnych co w konsekwencji ulepszy procesy produkcyjne w Twojej firmie.

  • do systemu może zostać podłączone do 250 urządzeń
  • możliwość monitorowania różnych wartości, dzięki szerokiej ofercie produktów iPomiar.pl m.in. temperatury, wilgotności, poziomu wody, jakości powietrza (wystarczy podpiąć nasze urządzenie do systemu)
  • dostęp do danych z każdego rejestratora w aplikacji w Twoim telefonie lub na stronie internetowej, w dowolnym miejscu na świecie - wystarczy kontakt z siecią Internet
  • ALARMY - urządzenie wysyłają alarm❗ po przekroczeniu danego progu np. zbyt niskiej temperatury - w formie powiadomienia w aplikacji, SMS lub e-mail
  • możliwość wysyłanie powiadomień do kilku użytkowników
  • komunikuje się za pomocą sieci WiFi
  • urządzenie iPomiar.pl mogą pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (w zależności od modelu)

 

Twój własny, indywidualny system pomiarowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

 

To serwis, w którym możesz gromadzić i przeglądać zbierane dane, generować raporty, ustawiać alarmy przekroczenia czy na bieżąco dopasowywać ustawienia urządzeń do aktualnych potrzeb. Możesz dodać do 250 urządzeń, które rozmieścisz w kilku miejscach w swojej firmie np. w magazynie, na hali produkcyjnej czy w biurze.

Darmowa, dedykowana aplikacja pomoże Ci na bezpośredni i stały wgląd do danych pomiarowych.

Wygląd serwisu oraz aplikacji jest spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Na każdym urządzeniu pomiarowym znajdzie się logo Twojej firmy. Nadruk jest trwały, odporny na warunki pracy.

 

 

 

Sprawdź działanie systemu!

Możesz sprawdzić jak działa system na specjalnie przygotowanym koncie DEMO.

Link do konta: https://ipomiar.pl/login-demo