Zestaw do rejestrowania temperatury w aptece

System pozwala na generowanie raportów zgodnych z zaleceniami SANEPIDu. 

 

 

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: REJ-ZEST-APTEKA
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 948,78 zł 1 167,00 zł
  • szt.
  • Płatność przy odbiorze, Przelew (Pro forma), Szybkie płatności online
  • Szybkie płatności Blik.

Masz pytania? Skontaktuj się.

+48 601 913 288  sklep@termipol.pl

Odbiór w paczkomacie lub dostawa na wskazany adres. Płatność za pobraniem lub po przedpłacie.

Produkt jest objęty gwarancją przez 12 miesięcy od zakupu.

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

Dane techniczne

Zasilanie: Akumulator 300 mAh, Zasilacz sieciowy 5V
Zakres: -55°C~125°C, 20-80% RH
Dokładność pomiaru: 0,5°C, 3% RH
Komunikacja: Wi-Fi 2,4 GHz
Zasięg: do 150 m
Czas pracy na baterii: do 45 dni
Próbkowanie: 1 h, 1 min, 12 h, 15 min, 24 h, 30 min, 30 s
Pomiar: Temperatura, Wilgotność
Czujnik: Zewnętrzny
Pojemność pamięci wew.: do 5000 pomiarów
Długość przewodów: 1,5 m
Waga: 180 g

Zestaw do rejestrowania i monitorowania temperatury i wilgotności w aptece

Zestaw służy do monitorowania temperatury w lodówce oraz temperatury i wilgotności w pomieszczeniu, w którym przechowywane są produkty wrażliwe na nagłe zmiany warunków (np. szczepionki, lekarstwa). Rejestratory iPomiar umożliwiają ustawienie dolnego i górne progu alarmowego. System po przekroczeniu tych wartości wyśle powiadomieni SMS lub E-mail. Powiadamia także w przypadku awarii, braku łączności (utrata zasilania, brak internetu). System pozwala na automatyczne i ręczne generowanie raportów zgodnych z zaleceniami SANEPIDu. Do zestawu podstawowego można dokupić dowolna ilość urządzeń do rejestracji i nadzorować je z jednego miejsca.

 

 

 

 

Co wchodzi w skład zestawu?

 

OPŁATA LICENCYJNA

 

premium_forever.png

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na dwa urządzenia.

REJESTRATORY

 

7.jpg

Rejestratory dla lodówek i pomieszczeń aptecznych przeznaczone są do rejestrowania temperatury i wilgotności. Dane są bezprzewodowo przesyłane z urządzeń do platformy iPomiar. Mają one zainstalowany akumulator, który zabezpiecza prace przed przerwami w dostawie prądu.

CERTYFIKATY

 

5.jpg

Certyfikaty wzorcowania są wydany przez zewnętrzne laboratorium akredytowane, dotyczą: rejestratora temperatury, dla temperatury 5 stopni (środek przedziału, w którym powinny przechowywane być szczepionki) rejestratora temperatury i wilgotności, dla temperatury 20 stopni Celsjusza i 40% wilgotności

Jak to działa?

iPomiar.pl to serwis który łączy użytkownika z czujnikiem w dowolnym miejscu na świecie. Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń pomiarowych podłączonych bezpośrednio do internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub telefonu i dedykowanej aplikacji mobilnej.

grafika-nadzor.jpg

Raporty

Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują zgromadzone dane w określonym przez użytkownika przedziale czasu. W dowolnym momencie można wyeksportować raport jako PDF lub CSV. Dodatkowo, system iPomiar pozwala skonfigurować automatyczne raporty, które będą wysyłane z wybraną częstotliwością (np. codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu) do dowolnego odbiorcy e-mail.Raporty zawierają pomiary wykonane przez rejestratory. Dodatkow zawierają informacje o zdarzeniach, takich jak naruszenie progów alarmowych.

5.jpg

Wzorcowanie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rejestratory temperatury i wilgotności w aptekach, monitorujące produkty lecznicze/farmaceutyczne powinny być wzorcowane. W powyższym zestawie otrzymują Państwo certyfikat z wynikiem potwierdzającym poprawność działania rejestratora temperatury RT1 mini w temperaturze 5 °C (punkt będącym środkiem przedziału temperatury, w którym powinny przechowywane być szczepionki) oraz certyfikat wzorcowania rejestratora temperatury i wilgotności RTH1 mini w temperaturze 20°C i wilgotności 40%.

Badania są wykonywane w zewnętrznym laboratorium pomiarowym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji (zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki).

swaidectwo1a.jpg